Náramek s červeným korálem a černým porcelánovým mníškem

Kód: 299
Akce
690 Kč –28 %
Náramek s červeným korálem a černým porcelánovým mníškem
690 Kč –28 % 490 Kč
Skladem

Červený korál, lávový kámen a ručně vyráběný neglazovaný porcelánový mnich v černé barvě 

Porcelánový mnich je ručně vyroben  u nás v Česku a je výborným nosičem našich přírodních vůní.

Náramek Vám zašleme v jemném ručně šitém pytlíčku, do kterého si jej můžete každý večer ukládat.

Červený korál je silným ochranným kamenem. Chrání před nehodami, projevy násilí, otravou, lupiči, posedlostí a neplodností (především u žen). Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Přitahuje lásku a štěstí. Reguluje menstruaci, odstraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí a oční potíže.

Čistě přírodní lávový kámen výborně zpracovává negativní energii, kterou čistí. Dodává čistou a silnou energii svému majiteli. Je spojený se zemskou čakrou a uzemňuje vše negativní. Pocházejí z hloubky země, odkud přinášejí energii podobnou místu jejich původu. O této energii se říká, že pomáhá lidem, kteří pociťují hněv a negativitu. Snižuje tyto emoce a nahrazuje je silou a odvahou. Účinky lávových kamenů na kořenovou čakru jsou podobné uzemnění, které mohou obecně poskytnout. Přinášejí stabilitu do života jejich nositele a snižují pocity úzkosti.

Nošením náramku posílíte svoji stabilitu a zároveň i pružnost tak, že zůstanete v proudu životních událostí vnitřně pevní.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o