Naše filosofie

Zabýváme se alternativní aplikací vůní s přidanou hodnotou a blahodárnými efekty jak pro člověka, který vůni nosí na svém náramku, tak pro všechny okolo. Vůně  je šetrná k životnímu prostředí i domácím mazlíčkům, při její výrobě spolupracujeme s lidmi z různých koutů světa a používáme prémiové, pečlivě vybírané ingredience.

Při vývoji, výrobě i prodeji našich produktů velmi pečlivě zvažujeme všechny aspekty moderního podnikání, jako je šetrnost k životnímu prostředí, podpora rozvojových zemí, ohleduplnost k ostatním  a v neposlední řadě také smysluplná investice Vašich peněz. Proto má každý náš produkt nějaký blahodárný efekt na svého nositele a pozvedá celkovou spirituální úroveň každého v bezprostředním okolí. Portfolio výrobků je jen velmi úzké, neboť dbáme na prémiové ingredience a ruční práci. Tak jako má dobrá restaurace v nabídce jen několik jídel, která jsou připravována s největší péčí a z nejlepších surovin, tak také my chceme nabízet jen ty nejlepší produkty.

Mícháme pro vás netradiční přírodní vůně prvotřídní kvality, za které by se rozhodně nemuseli stydět ani velikáni v podnikání s klasickými parfémy. Ostatně, některé z nejvzácnějších ingrediencí těch nejvíce oceňovaných parfémů najdete i v našich produktech. My se ale navíc snažíme, aby každá vůně ještě navíc měla na svého nositele nějaký pozitivní efekt. Ať už jde o povzbuzení nebo zklidnění organismu. Spirituální efekt vůní podtrhuje i jejich aplikace, nanáší se totiž na speciální nosič – nejčastěji volíme semínka rudrakshi nebo lávové kameny, do jejichž pórů vůně velmi dobře proniká. Tyto nosiče připevňujeme na ručně vyráběné náramky, které pak na Vašem zápěstí vůni postupně uvolňují. Jako vynikající nosič se osvědčil i náš symbol - porcelánový mnich, který je součástí našich náramků a byl navržen  designérkou Kristýnou Pleskotovou pouze pro Aroma Monk. Stejně jako ostatní produkty, i  porcelánový mnich, je vyráběn u nás.

Vedle toho si můžete užít i organické míčky z novozélandské ovčí vlny, vyráběné fair trade v Nepálu. Ty se vkládají do sušičky s prádlem poté, co na ně nanesete AM(Aroma Monk) esenciální olej. Váš oděv pak dlouho udrží vytouženou svěžest a vůni. A nejen oděv, Vaším domovem se rozvine vůně jako při použití difuzéru nebo aromalampy. Záleží jen na Vás, jakou vůni si pro sušení zvolíte.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o