Elegantní náramek z bílého achátu a rudrakshi "čistá mysl" s vůní Radost

Kód: 206
Akce
Značka: Aroma Monk
990 Kč –50 %
Elegantní náramek z bílého achátu a rudrakshi "čistá mysl" s vůní Radost
990 Kč –50 % 490 Kč
Momentálně nedostupné

RADOST je vůně povzbuzení a zlepšení nálady.

Nechte tuto dech beroucí vůni působit na Vaše smysly a pozvedněte Vaše vědomí na úroveň plné bdělosti. Prožijte plně pocit, kdy radost vychází z vašeho nitra. Vhodná kombinace jasmínu a citrusů Vám dodá novou energii.

Složení:

hlava: citrusy, kardamom, hřebíček

srdce: jasmín, mandarinka, pomeranč

základ: jasmín, koření

Obsah: 5ml

Použití: vůni naneste pomocí roll-onu na náramek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rudraksha a bílý achát – Čistá mysl/ Clear mind

Rudraksha vytváří nevídanou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se jeho cesta stává snazší a rychlejší. Napomáhá zvládat každodenní stres a udržuje klidnou a vyrovnanou mysl.  Její síla se liší semínko od semínka a také počtem mukhi – tváří. Jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě. Nošení Rudrakshy bojuje proti projevům stresu, vysokému tlaku a depresi.

Acháty pomáhají uklidnit a utišit rozbouřené myšlenky ve Vaší hlavě. Očišťují a chrání svého nositele. Mohou být použity k rovnováze energie mezi muži a ženami. Harmonizují fyzické, emocionální, intelektuální a éterické roviny. Acháty pomáhají s otázkami sebevědomí, zlepšují koncentraci a ulehčují emocionální traumata. Pomáhají nám pocítit, že stojíme rovnýma nohama na zemi. Tím stabilizuje nejen naše tělo, které je schopné odolávat závislostem. Stabilizují auru, ruší a přetváří negativní energie. Pomáhají předcházet střevním potížím, ulevují při gastritidě, povzbuzují trávicí trakt, napomáhají léčbě očí, žaludku a dělohy. Posilují krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhají jejich léčbě.

Nošením tohoto náramku budete mít svou mysl pod kontrolou. Podle jogínské filosofie, duši na její cestě na svět doprovází mysl. Je to komplexní mechanismus, který má své charakteristiky a hybné síly. A máme ji proto, aby sloužila duši. Je-li mysl s duší sladěná, pak všechny myšlenky, které vysílá intelekt, budeme vnímat jasně a přesně takové, jaké jsou. Je-li však naše mysl plná nevědomých identifikací, emocí, projekcí, úmyslů a vazeb, pak vnímáme myšlenku jako něco jiného. Takto zamaskovaná, zabarvená myšlenka nás vede k nesprávným úsudkům a činům.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY S VŮNÍ
Záruka: 2 roky
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o